2018 Yılının Moda Gümüş Kolyeleri

admin tarafından tarihinde yayınlandı

2018 Yılına Damgasını Vurmuş Gümüş Kolye Modelleri

Gümüş kolyeler günlük kullanımda vazgeçilmez. Peki, hangi kolyeler 2018 yılının modası? Aşağıda verilen modeller üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Kısa Zincirli Kolyeler

Son dönemin modası dendiğinde ilk akla gelen kısa zincirli olan kolyeler. 2018 yılının moda gümüş takı arasında, boynunuzu tam saran kolyeler bulunuyor. Direkt olarak ucunda küçük bir obje ile şekillendirilmişlerdir. Bu kolyeler gümüş zincir ve gümüş bir taştan da oluşabilir. Tamamen sizin isteğinize göre kolyelerin yapımı da söz konusu olacaktır. Dilediğiniz gibi zinciri ayarlama imkanı da tanınır. Ucunda yaprak olması, küçük bir sembol olması, şans kolyesi olması da düşünülebilir. Moda olan bir takıyı takmak istiyorsanız, 2018 yılında adını sıkça duyacağınız kısa zincirli bu kolyeleri tercih edebilirsiniz.

İsimli Gümüş Kolyeler

İsimli kolyelerin modası hiçbir zaman geçmiyor. Dilerseniz gümüş olarak isimli gümüş kolye yaptırabilirsiniz. Özel yapım olan bu kolyeler sayesinde; eşinizin, çocuklarınızın, annenizin isminin bir arada yapılması söz konusudur. Bu kolye türünde amaç tamamen müşterinin taleplerine karşılık vermektir. Gümüş isimli kolyeler hiçbir zaman modası geçmeyecek olan ürünlerdir. Bunun için dilerseniz siz de gümüş kolye yaptırabilirsiniz. Gümüş kolyelerin sizin talebinize göre yapılması durumunda, zincire obje eklenmesi de söz konusudur. Dilerseniz isimli kolyenizi yaptırırken, direkt olarak ucuna nazar boncuğu ya da farklı bir taş da ekletebilirsiniz.

Ay Yıldız Gümüş Kolye

Modası asla geçmeyecek dediğimiz kolyelerin içinde ay yıldızlı gümüş kolyeler de bulunuyor. Bu kolye tipi, küçük ay ve yıldızdan oluşuyor. Özellikle son dönemde pek çok kadın tarafından tercih edildiğini söyleyebiliriz. Dilerseniz erkekler için de özel olarak bu kolyelerden alabilirsiniz. Ay yıldızlı kolyelerin hem kadınlar hem de erkekler için ayrıca oluşturulduğunu söyleyebiliriz. Kadınlar için olanları çok daha küçük ve zariftir. Ay yıldızlı kolyelerin de hiçbir zaman modasının geçmeyeceğini bilmelisiniz. Aldığınız gümüş kolyelerin sorunsuz şekilde kullanılması mümkün olacaktır. Kaliteli olan gümüş kolye ile gün içinde belki de hiç çıkarmadan uzun soluklu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Hangi gümüş kolyeyi almalıyım sorusuna yanıt olarak, verilen bu seçeneklerden üzerinden hareket edebilirsiniz.

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0

Your Cart