Erkek Gümüş Kolyeler

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Erkekler İçin Gümüş Kolyeler

Gümüş kolye dendiğinde, erkekler için de özel tasarımların olduğu akıllara geliyor. Pek çok erkek erkekler için gümüş kolyeler arasından seçimini yapıyor.

Erkek Kolye Modelleri

Erkeklerin takması için özel olarak tasarlanmış olan erkek gümüş kolye modelleri var. Genellikle erkekler tarafından tercih edilen gümüş kolyelerin küçük objelerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Gümüş erkek kolye modellerinde zincirin daha uzun olması da söz konusudur. Erkeklerin tercih etmesi halinde çok daha şık gözükeceği gümüş kolye modelleri aşağıda verilmiştir.

Uzun zincirli Gümüş kolyeler;

Erkekler gümüş kolyelerinin her durumda gözükmesini istemeyebiliyor. Bunun için uzun zincirli olan kolyelerin kullanımının yaygın olduğunu söyleyebiliriz. Göğüsün alt kısmında biten kolyeler arasından seçiminizi yapmanız daha doğru olacaktır. Obje olarak ise tamamen sizin tercihiniz önemli. Burcunuzun simgesi, beğendiğiniz bir obje gibi simgeler olabilir. Mesleğiniz ile ilgili bir obje de olabilir. Tamamen size bırakılacağından, seçiminizi en özel kolye uçları arasından yapabilirsiniz. Uzun bir zincir ile aldığınız bu kolye ucunun tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Gümüş Kolye Uçları;

Erkekler hangi gümüş kolye ucunu alacağı konusunda kararsız olabilir. Geniş bir yelpaze içinden seçiminizin yapılmasının çok daha zor olması söz konusudur. Bunun için kendi zevklerinizden yola çıkarak hareket etmelisiniz. Kolye ucunun boyutunun çok büyük ya da çok küçük olması tercih edilmeyebilir. Taktığınızda kendinizi iyi hissettiğiniz erkek gümüş kolyesi üzerinden hareket edebilirsiniz.

Erkekler Hangi Gümüş Zinciri Tercih Etmeli

Zincir seçiminden önce hangi gümüş zinciri almalıyım ya da bu da benzer soruların sorulması olağan. Mutlaka beğendiğiniz zincirin boyut olarak da size uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Aldığınız kolye ucu ya da zincir de sizin için yeterli olabilir. Bazı durumlarda  erkekler sadece ince bir gümüş zinciri de kolye olarak kullanabiliyor. Seçim tamamen sizin olacak. 2018  yılının moda olan zinciri içinden kendinize gümüş zincirini seçebilirsiniz. Sizi temsil eden ya da partnerinize ait olan bir özellik üzerinden zincir seçiminizi yapabilirsiniz. Aldığınız zincirin uzun ömürlü kullanımı olacaktır. Gümüş olduğundan herhangi bir alerjiye de sebep vermez. Erkek gümüş zincir arayan kişiler bu bilgiler üzerinden hareket edebilir.

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0

Your Cart