Erkek Gümüş Yüzük

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Erkekler İçin Gümüş Takı ve Aksesuarlar

Takı ve aksesuar deyine akla ilk gelen kadınlar olsa da gümüş takı ve aksesuarlar bu kuralı bozmaktadır. Çünkü erkekler tarafından da gümüş ürünler oldukça sık kullanılmaktadır. Başta alyanslar olmak üzere gümüş kolye, bileklik, yüzük gibi takıların yanı sıra teşbih ya da saat gibi aksesuarlar da erkeklere hitap etmektedir.

Erkek Gümüş Yüzük

İslam dinine göre altın erkeğe caiz olmadığı için erkekler gümüş alyanslar tercih etmektedir. Bu yüzden pek çok erkek gümüş alyansı tercih eder. Ancak yalnızca alyans değil, pek çok temalı gümüş yüzük de erkeklerin ilgisini çeker.

Mesela tarihi simgelerin olduğu, takımların amblemlerinin olduğu yüzüklerin yanı sıra, taşlı erkek gümüş yüzük modelleri de oldukça çok kullanılırlar.

Erkek Kolye ve Bileklikler

Takı seven erkekler için zincir kolye veya bileklikler başta gelen takılardandır. Sade görünümleri ile erkeklere en çok yakışan takıların başında gelmektedir. Belirli bir tarza ait olan erkekler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Zincir gümüş bileklik modelleri unisex olarak tercih edilmektedir.

Gümüş Tespih

Erkekler tarafından en çok tercih edilen aksesuarların başında şüphesiz ki gümüş tespih modelleri gelmektedir. Beylerin bir an olsa elinden bırakmadığı tespihlerin şık ve kaliteli olması onları daha mutlu edecektir.

Erkeklere ne hediye alacağım diye kara kara düşünen hanımlar için de oldukça iyi bir hediye seçeneği olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0

Your Cart