GARANTİ – İADE & DEĞİŞİM KOŞULLARI

GARANTİ, İADE & DEĞİŞİM KOŞULLARI

– ayangumus.com sitesindeki tüm ürünler Ayan Gümüş garantisi altındadır.

– Ayangumus.com’da satışa sunulan Tüm Ürünler ‘2 Yıl Garanti’ kapsamındadır. Şirketimiz; aldığınız Gümüşleri kullanabilmeniz için gerekli olan desteği sağlayacaktır.

– ‘2 Yıl garanti’ kapsamındaki Gümüş ürünlere yapılacak bakım onarım işleri için ürünü kargo ücreti tarafınızdan karşılanması koşulu ile bize gönderebilirsiniz. (Şirketimiz bakım işlemlerinde kargo ücretlerini karşılamaz.)

– Satın aldığınız ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için; Ayangumus.com dışında üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlar tarafından müdahale edilmemesi gerekmektedir. Ürünler üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılmış ise; ürün garanti kapsamından çıkar.

– Ürünün yanlış kullanımından dolayı ya da kaza sonucu kırılması ve zarar görmesi garanti kapsamı dışındadır.

– Siparişinizi iptal ve iade etmek için online destek hattımızdan veya 0216 575 58 58 bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Ürünün tarafımıza ulaşmasının ardından iade onaylandığında, ürün ücreti 30 gün içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

– Müşterilerin özel istekleri doğrultusunda üretilen ya da üzerinde değişiklik yapılan ürünler ‘kişiye özel’ hale dönüştürüldüğünden, bu tür ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

– “İndirimdekiler” kategorisinde yer alan ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.

– Kapıda ödeme ile yaptığınız alışverişlerde 8,90 TL “kapıda ödeme hizmet bedeli” ödemeniz gerekir. Bu bedel kargo şirketi tarafından, ürün bedelini bize aktarma hizmeti verdiği için alınmaktadır. Sipariş iptal & iade işlemlerinde bu bedel ayangumus.com tarafından karşılanmaz.

– Satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde online destek bölümünden veya 0216 575 58 58 bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Hatalı ürün, onayın ardından yenisi ile değiştirilir. Ürünün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde kullanılmışsa iade ve değişim gerçekleşmez.

– İade etmek istediğiniz ürünlerin, size gönderilen şekliyle, teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ambalaj ve diğer tüm evrak/materyallerin eksiksiz ve hasarsız şekilde herhangi bir kargo şubesinden adresimize gönderilmesi gerekir.

0

Your Cart