Gümüş Bileklik Modelleri

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Gümüş bileklik modelleri, bileğinizi daha ince ve narin gösteren ürünlerdir. Gümüş yüzük veya gümüş kolye modellerine göre daha nadir tercih edilebilir ama hemen her kıyafetinize, her ortama uyum sağlayan ürünler olduğu için de her daim bileğinizde kolaylıkla taşırsınız.

Gümüş takılar çok pahalı ürünler olmadığı için kaybetmekten korkmazsınız ve her ortamda rahatlıkla kullanırsınız. Aynı zamanda sıradan takılar gibi ucuz ve basit durmazlar. Işıltıları ve şıklığı ile göz doldururlar. Bu sayede günlük kullanım için oldukça ideal takılardır.

Figürlü Gümüş Bileklikler

Gümüş bileklikler ince bir zincir üzerinde yer alan çeşitli figürlerden oluşabilir. Bu figürler kalp, sonsuzluk işareti, yıldız gibi figürler olabilir. Ancak nazar boncuklu gümüş bileklik en çok sevilen modellerden diyebiliriz. Küçük, renkli taşlarla yapılan nazar boncukları oldukça naif ve zariftir.

Bazı bileklik modellerinde ise bilekliğin her yerinde aynı desen bulunabilir. Su yolu gümüş bileklik olarak adlandırılan bu modeller de oldukça gösterişlidir. Ancak daha ağır modeller olduğu için fiyatı bir nebze de pahalıdır diyebiliriz.

Gümüş Bileklik

Gümüş takı ürünlerden en çok sevilenlerden biri de gümüş bileziklerdir. Gümüş bileziklerin, bilekliklerden farkı gergin bir halka şeklinde olmalarıdır. Genellikle gümüş sade bilezik üzerinde yer alan desenler ile oldukça şık takılar ortaya çıkmaktadır.

Gümüş denilince akla ilk olarak gümüş rengi ürünler gelse de, bronz ya da altın rengi gümüş ürünler de mevcuttur. Zevkinize göre siz de dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0

Your Cart