Gümüş Kolye Erkek

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Erkek Gümüş Kolye

Erkekler için sadece gümüş yüzük modelleri olduğunu düşünülür oysaki birde erkekler için gümüş kolyeler vardır. Kalın zincirli gümüş kolyeler erkekler içindir. Erkek gümüş zincirleride birer erkek gümüş kolye sayılabilir. En çok tercih edilen erkek gümüş kolye modelleri ise gene Osmanlı tuğralı erkek kolyeleri ve osmanlı devlet armalı gümüş erkek kolye modelleridir.

Osmanlı Armalı Gümüş Erkek Kolye

Osmanlı armalarının bir çok çeşidi vardır. En meşurlarından bir tanesi Fatih Sultan Mehmet Han’ın Devlet arması olan Gümüş kolye modelidir. Bunun yanı sıra daha çok fazla gümüş erkek kolye modelleri mevcuttur. Erkeklerin boyunlarını süslerler.

Ay Yıldız Gümüş Erkek Kolye

Ay yıldız erkek kolye modeli ise diğer en çok tercih edilen gümüş erkek kolyelerinden bir tanesidir. Kalın zincir ile süslenen gümüş kolye modelimizin bir çok çeşidi bulunmaktadır. Ay yıldız kolyenin yanı sıra üç hilal gümüş kolye modelide bulunmaktadır. Genelde ülkücüler için gümüş kolye modellerinden olan üç hilal türklüğü simgelemektedir.

Dualı Gümüş Erkek Kolyeleri

Üzerlerinde dua bulunan gümüş kolye modellerinde Ayetel Kürsi duası, Nazar duası ve Kıtmir dualı erkek gümüş kolye modelleri bulunmaktadır. Dualı gümüş kolyelerin kullanımında kıyafetlerin iç kısmında kaldığı sürece lavaboya girilebilir. Kıyafet olmadan lavaboya girmekten kaçınmak gerektiği söylenmektedir. Büyüklükleri genelde bir (1) lira ve daha büyük olan erkek kolyeleri hem gösterişli hemde çok fazla kullanışlıdır. Gümüş yüzüğü bulunan erkekler gümüş kolye satın alabilirler. Sitemiz üzerinden uygun fiyata ve garantili olarak gümüş kolye siparişinde bulunabilirler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0

Your Cart