Gümüş Yüzük Modelleri

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Gümüş yüzük modelleri bayanların vazgeçemediği ürünlerdir. Tektaş yüzükler, alyanslar, tamtur ya da beştaş yüzüklerin her kadının parmağında görmeyi arzuladığı ürünlerdir. Kendinize ya da sevgilinize bu yüzüklerden seçerek unutulmaz bir anı sahibi olabilirsiniz.

Gümüş Alyans

Gümüş alyans yüzük birlikteliğe atılan ilk adımın simgesidir. Birlikte bir ömür geçirme arzusunda olduğunuzu belirtmek için en iyi seçenek alyans yüzüktür. Taşlı, düz, desenli gibi seçenekleri olan alyanslar kız ve erkekler için oldukça çeşitlidir.

Taşlı yüzükler

Tektaş yüzükler evlilik teklifi ile özleşen, anlamı oldukça büyük olan yüzüklerdir. Bu yüzden her kadını heyecanlandırır. Kadınların parmağından hiç çıkarmak istemeyeceği bu yüzükler, gümüşün şıklığı ile buluştu.

Beştaş yüzükler verilen kıymetin simgesel bir göstergesi gibidir. Çok sevdiğini göstermek isteyen kişiler için tektaş sevgimi anlatmaya az gelir diyorsanız, beştaş yüzükler sizin aradığınız ürünlerdir. Gösterişi seven ve el üstünde tutulmak isteyen hanımlar için bu yüzükler oldukça ideal bir seçim olacaktır.

Taşlı yüzüklerden bir diğer model ise renkli ve iri taşları olan yüzüklerdendir. Günlük hayatta kullanımı kolay, kıyafetinizle uyumlu ürünler arıyorsanız oldukça ideal bir seçim olacaktır.

Zarafetin Simgesi Tamtur Gümüş Yüzük

Tamtur gümüş yüzük modelleri naif ve şık ürünlerdir. İnce yapıları, minik taşlarıyla adeta zarafet akana ürünlerdir. Diğer modellerin yanında sönük gibi görünse de zevkli hanımların tercihi tamturdan yana olacaktır. Tüm gümüş yüzük modelleri şıklığı ve duruşu ile sizi büyüleyecektir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0

Your Cart