Gümüş Yüzük Tektaş

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Gümüş yüzük modellerinin en çok tercih edilne modeli gümüş tektaş yüzüklerdir. Tek taşlar her zaman kadınların ilgi konusu olmuş ve parmaklarını süslemişlerdir. Taşsız gümüş yüzük modelleri yerine taşlı gümüş yüzük modelleri her zaman daha çok dikkat çekmiştir. Bayanların ışıltıdan yana olduğunun hepimiz farkındayız. Tek taş gümüş yüzüklerin bir çok modeli vardır. Bazıları ufak taşlı bazıları ise büyük taşlı gümüş yüzüklerdir.

Swarovski Gümüş Yüzük

Tektaş gümüş yüzüklerin en çok tercih edilen diğer modeli ise swarovski taşlı olanlardır. Swarovski’nin ışıltısı diğer hiçbir taşta bulamazsınız. Swarovski, zirkon ve hatta pırlantaya göre daha parlaktır. Pırlantadan daha parlak olduğuna şaşırmamanız gerek tabiki, çünkü pırlanta doğadan çıkan bir doğal taştır. Bu yüzden makine işi olan swarovskiden daha az parlaması gayet normaldir.

Tektaş Gümüş Yüzük Modelleri

Genelde insanların akıllarına tektaş denilince sıradan bir tektaş modeli gelmektedir. Fakat bu durum öyle değildir. Montür farklıları her kadının dikkatini çeker. En çok tercih edileni ise dört tırnaklı gümüş tektaşlardır. Nadirde olsa altı tırnaklı sevenlerimiz mümkündür.  Yanları sıralı taşlı tektaş modelleri ve kalp taşlı tektaş gümüş yüzüklerini de unutmamamız gerek.

İstediğiniz gümüş yüzük tektaş modelini sitemiz ayangumus.com’dan satın alabilir isterseniz kapıda ödemeli isterseniz kredi kartına 4 taksit imkanı ile sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Tüm bakım onarımını ayan gümüş olarak kendimiz yapmaktayız her türlü durumda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi alışverişler…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0

Your Cart