Ucuz Gümüş Bileklik

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Gümüş bilekliklerin altın bilekliklere göre en çok dikkat çeken yanları fiyat olarak daha uygun ve ucuz olmasıdır. Üstelik altın bileklikler ile gümüş bileklik modelleri arasında fiyat farkı çok olmasına rağmen kullanış açısından çok fazla bi farkı yoktur. Altın kaplama gümüş bileklik modelleri ile saf altın bileklikler arasındaki farkı bileğinizde gözle görenler anlayamacaktır. Gümüş bilekliklerin bu sene en çok tercih edilen modeli ise rose gümüş bileklik modelleridir. Rose renk hemen hemen çoğu gümüş takıda dikkat çeken model olmakla birlikte, teknoloji ürünlerinde bile rose renk kullanılmaya başlanmıştır. Hem hoş görünüşü hemde dikkat çekici özelliği ile bayanların dikkatini çekmişlerdir.

Erkek Gümüş Bileklik

Bayanlar için gümüş bileklikler ne kadar önemli ise erkekler içinde gümüş bileklikler aynı şekilde önem taşırlar. Gümüş bileklik erkeklerin her zaman dikkatini çekmiş ve kullanmak istediği takı ve aksesuar ürünlerinden olmuştur. İsim yazılabilen gümüş bileklikler ve kauçuk gümüş bileklikler en çok tercih edilen gümüş erkek bileklik modellerinden olmuştur. Fiyat olarak zincir bileklik modelleri 50 tl’den başlarken kauçuk veya kalın olanlar ise 199tl’ye kadar çıkabilmektedirler.

Sitemiz Ayan Gümüş üzerinden en ucuz gümüş bileklik modellerine sahip olabilir isterseniz kapıda ödemeli isterseniz kredi kartına taksit imkanı ile gümüş bilekliklerinizi satın alabilirsiniz. Tüm ürünlerde ücretsiz kargo ve 14 gün içerisinde değişim iade garantisi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0

Your Cart